2013. március 18., hétfő

Hatalmas siker az U15 Nb1 1. fordulójában

A HFC U15-ös csapata március 3-án (vasárnap) 14.00 órakor lépett pályára Nyíregyházán. Csapatunkat Bacsa Zsolt és Puskás János irányította. A mérkőzést Szijjártó Zsolt vezette.
A kezdő 11-ünk így nézett ki:
Kandó ZS.- Matyi S. Pálinkó L. Vastag R. Molnár B.- Lustyik L. Lévai L.- Rostás D. Ökrös Cs. Nacsa V.- Polák G.
A Cserék: Bíró B. Liziczai K. Gyüre L.(72. percben Ökrös helyére) Szeri T.(80. percben Molnár helyére) Varga E.(79. percben Nacsa helyére) Besenyei Z.(66. percben Rostás helyére)
A gólszerzők: Polák G.(24. perc) Lustyik L.(43. perc) Rostás D.(65. perc) ill. Csernák M. (26.perc) Mihali F.(73. perc)
A mérkőzés eredménye: 2-3. Vásárhely nyert, elhozta a 3 pontot,  így a 14. helyről előre lépett a 11. pozícióba.
A következő mérkőzést a gárda itthon játssza, az Egri FC látogat Vásárhelyre. A meccs március 9-én 11 órakor lesz.